DOMA • PONDELOK - PIATOK • POPOLUDNÍ

Chyťte aj vy Druhý dych!

02. 06 2014 16:01 |
Druhý dych - Braňo Deák a Jana Lieskovská
Druhý dych - Braňo Deák a Jana Lieskovská

Romantický seriál Druhý dych je príbehom o neúplných rodinách, ktoré prežili veľkú stratu a musia hľadať spôsob, ako toto chýbajúce miesto vo svojom živote zaplniť. Ako však začať odznova, keď ste prišli o životnú lásku? Ako nerozbiť krehké vzťahy, keď zodpovednosť leží na vašich pleciach?

Úspešný architekt Daniel sa stará o rodinu, firmu a malú dcérku. Dva roky po smrti manželky musí svoj život znovu stavať od základov. Ako každý človek má právo milovať a byť milovaný a vyplniť miesto milovanej manželky inou ženou.

Malá Barborka vie, ktorá je pre ňu a pre ocka tá pravá. Ako dieťa inštinktívne cíti to, čo dospelý Daniel rozumom popiera. A tak Daniel a Anna bojujú s vnútornými prekážkami, ktoré im bránia priznať si, čo k sebe cítia. Keď pochopia, že k sebe patria, Barborke sa splní sen - konečne sú rodina. Ich chvíľkové šťastie ale ohrozuje zlo, ktoré s láskou a dôverou narába ako s vecou. Neprajníci v snahe dosiahnuť svoje egoistické ciele neváhajú použiť akékoľvek prostriedky, aby dosiahli svoj cieľ a zničili hodnoty, ktoré sami nie sú schopní dosiahnuť - lásku, morálku a šťastie. Neostáva iné, len dúfať, že úprimnosť a dôvera bude silnejšia... Než tie najhoršie mafiánske praktiky!

Pokojný život hrdinov sa otrasie v základoch po tragickej smrti Daniela Kráľa, hlavy rodiny Kráľovcov. Od tejto chvíle je rodinné puto oslabené a osudy členov opäť naruší ľudská zloba, nenávisť a žiarlivosť. Kráľovci musia podstúpiť dlhú a strastiplnú cestu, aby ochránili svojich blízkych a našli stratenú životnú rovnováhu.


Námet: Katarína Moláková, Danica Haláková, Gabriel Popescu
Scenár:
Katarína Moláková, Renáta Mitašová, Jana Gombíková, Diana Kyzek Kissová, Zuzana Ferenczová, Zuzana Belková, Martina Madejová, Katarína Fitková, Katarína Uhrová, Michaela Materáková, Zuzana Líšková
Dramaturgia:
Adela Zvalová
Réžia:
Vlado Balko, Lukáš Hanulák, Roman Fabián, Mariana Ďurčeková
Kostýmová výtvarníčka:
Hana Převrátilová
Hlavná kamera:
Peter Kelíšek, Rasťo Trizma, Tomáš Stanek
Kreatívny producenti:
Danica Haláková, Ivan Bobčík

Komentáre ( 0)