DOMA •MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych II: 23. a 24. epizóda

12. 11 2019 16:45 | Alexandra Stahlová
Druhý dych II: 23. a 24. epizóda
Druhý dych II: 23. a 24. epizóda Foto: TV Doma

Zdá sa, že Filipov nečakaný príchod do Bratislavy má i ďalší dôvod, než len túžbu začať nový život, a síce... Spoznať bližšie Annu!

Teodor (Pavel Višňovský) po zrelej úvahe prisľúbi Lenke (Kristína Svarinská) pomoc s nájdením Andrey (Milena Minichová). Tibor (Dušan Cinkota) po úteku z väzenia vyhľadá svoju priateľku. Miriam (Veronika Paulovičová) sa razom vráti dobrá nálada, keď ju jej nová najlepšia kamarátka Andrea privedie na myšlienku, ako nenávidenej Zuzane (Dominika Žiaranová) trochu „osladiť“ život. Viktor (Kamil Mikulčík) a Lenka majú strach z toho, ako by Teodor mohol zasiahnuť do ich životov a života malej Lucky. Gitkin (Hana Gregorová) prístup k Zuzane sa po očierňujúcom anonymnom telefonáte dramaticky zmení – presne v duchu starého známeho „bez lístka sa ani vietor nepohne“. Andrea začne okato zvádzať Romana (Ady Hajdu). Vlastne, ani sa nemusí veľmi namáhať... Mikulášovi (Ivan Romančík) je to síce veľmi nepríjemné, no potrebuje vedieť, čo je pravda a čo výmysle, preto Anne (Jana Lieskovská) bez zbytočných okolkov povie, čo ho zožiera. Rozhovor s dcérou ho upokojí, no po návrate domov sa, zásluhou predráždenej Gitky, situácia nečakane vyhrotí!

Jakuba (Martin Mňahončák) zamrzí, že ani ďalší pokus vyraziť si konečne niekam s Máriou (Anna Javorková) nevyjde. Otázne je, koľko podobných sklamaní ešte vydrží, než to definitívne vzdá... Gitka a Mikuláš by sa najradšej prepadli pod zem od hanby, keď zistia, ako veľmi sa unáhlili. V spojenectve Andrey a Lukáša (Pavel Bruchala) to začína povážlivo škrípať. Danielovi (Braňo Deák) sa vďaka železnej vôli podarí v rekordne krátkom čase opäť postaviť na nohy a zbaviť sa závislosti! Viktor má rád vo veciach jasno, preto zasvätí Štefana (Dušan Jamrich) do podstaty Michalových (Ján Dobrík) problémov. Zdá sa, že Filipov (Jan Révai) nečakaný príchod do Bratislavy má i ďalší dôvod, než len túžbu začať nový život, a síce... Spoznať bližšie Annu!

Zdanlivo úplne nevinná hra sa Lenke (Kristína Svarinská) a Paľovi (Přemysl Boublík) rýchlo vymkne spod kontroly...

Sledujte v stredu, 13. novembra, o 14.35!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Tri dievčatá a jedna svadba - v piatok, 23. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na