DOMA •MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych II: 25. a 26. epizóda

13. 11 2019 16:40 | Alexandra Stahlová
Druhý dych II: 25. a 26. epizóda
Druhý dych II: 25. a 26. epizóda Foto: TV Doma

Rozhovor s Mikulášom otvorí Michalovi oči. Naozaj nemusí byť ani Sherlock, ani telepat, aby pochopil, kto tak chrapúnsky očiernil Zuzanu!

Andreu (Milena Minichová) poriadne rozladí, keď po návrate do Čečenska namiesto ľahko manipulovateľnej trosky, ktorú tam nechala zomrieť, nájde Daniela (Braňo Deák) silného a odhodlaného vrátiť sa čo najskôr domov. Aj keď niet pochýb, že len vďaka Zuzaninmu (Dominika Žiaranová) riskantnému rozhodnutiu urobiť dusiacemu sa Štefanovi (Dušan Jamrich) tracheotómiu je vážne chorý architekt ešte stále nažive, vyhraté ešte ani zďaleka nemajú. Lukáš (Pavel Bruchala) a Teodor (Pavel Višňovský) si vôbec nevšimnú, že ich tajný rozhovor má neželaného svedka... Anna (Jana Lieskovská) sa úplne zosype, keď uvidí Ilonu (Zuzana Porubjaková) baliť a odnášať Danielove veci. Lenka (Kristína Svarinská) sa po jednorazovke s Paľom (Přemysl Boublík) cíti príšerne. Trápia ju výčitky svedomia, že zradila Viktora (Kamil Mikulčík), ktorého nadovšetko ľúbi. Vlastne ho zradili obaja! Jakub (Martin Mňahončák) už viac nedokáže mlčať, a tak Márii (Anna Javorková) povie všetko, čo o Štefanovom zdravotnom stave vie. Ako sa dalo očakávať, nedopadne to najlepšie. Michal (Ján Dobrík), ktorý dosiaľ o ničom ani netušil, je hlboko otrasený, keď sa dozvie, ako veľmi zle na tom jeho otec je. Andrea sa pokúsi zviesť Daniela, no nepochodí...

Po prečítaní Danielovho domnelého testamentu sú všetci vo vile v šoku. Uveriť, že by niečo podobné dopustil, nieto ešte zamýšľal, naozaj nie je ľahké. Nikomu však ani len nenapadne spochybňovať integritu posla zlých správ - advokáta Surového (Roman Pomajbo). Rozhovor s Mikulášom (Ivan Romančík) otvorí Michalovi oči. Naozaj nemusí byť ani Sherlock, ani telepat, aby pochopil, kto tak chrapúnsky očiernil Zuzanu! Tibor (Dušan Cinkota) sleduje Teodora na každom kroku a plánuje pomstu... Keď ju Viktor oboznámi s najhorúcejšími novinkami, ktoré sa bytostne dotýkajú aj ich, Lenka sa sotva zmôže na slovo.

Lukáš zahrá pred Kráľovcami trápne, ale, žiaľ, mimoriadne účinné divadielko. No zrejme by sa tak úporne nesnažil, keby čo i len tušil, že ho Teodor sprosto podrazil!

Sledujte vo štvrtok, 14. novembra, o 14.40!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Statočný a krásna - vo štvrtok, 22. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na