Druhý dych cover

DOMA •MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych II: 45. a 46. epizóda

27. 11 2019 16:40 | Alexandra Stahlová
Druhý dych II: 45. a 46. epizóda
Druhý dych II: 45. a 46. epizóda Foto: TV Doma

Keď sa Laura po dlhšom čase zastaví v Danarchu pozrieť bývalých kolegov, nečakané novinky jej na chvíľu úplne vyrazia dych!

Keď sa na jej prahu zrazu zjaví Teodor (Pavel Višňovský), zdá sa, že Lenkina (Kristína Svarinská) najhoršia nočná mora sa naplní – že jej vezme Lucku... Andreina (Milena Minichová) drzosť je zjavne naozaj bezhraničná. Aby mu totiž dokázala, že nie je zlatokopka, ponúkne mu slušnú kôpku peňazí na odkúpenie vily Kráľovcov – jej podiel z jej nezákonného predaja! Barborka (Emma Tarageľová) je nešťastná, pretože jej ocko (Braňo Deák) neverí dokonca ani jej, iba tej potvore Andrei. Roman (Ady Hajdu) zistí, že Michal (Ján Dobrík) má pravdu a po Lukášovi (Pavel Bruchala) sa doslova zľahla zem. A rovnako aj po Miriam (Veronika Paulovičová)... Teodor napokon Lenku prekvapí. V mnohých ohľadoch. Zuzana (Dominika Žiaranová) nie je hlúpa, vycíti, že sa niečo deje niečo zlé. Ale aké zlé pochopí až vo chvíli, keď sa jej smutný Michal konečne zdôverí. Zostáva už len informovať Viktora (Kamil Mikulčík)... Filip (Jan Révai) a jeho mama (Zita Furková) nevychádzajú z údivu, keď sa v nemocnici zjavia Daniel s Andreou a žiadajú, aby im Filip predal vilu. Nie Danielovi, ale obom – rovným dielom. Po príchode do vily Viktor pochopí, že jeho predstava, že za daných okolností už to ani nemôže byť horšie, bola trestuhodne naivná. Taký bezradný a bezmocný sa ešte nikdy necítil. Dokonca ani po tom tragickom páde lietadla, keď bol presvedčený, že staršieho brata navždy stratil.

Šokovaná Zuzana v novom pacientovi, ktorého do nemocnice priváža záchranka s vážnou mozgovou príhodou, spozná Romana. Jakub (Martin Mňahončák) nemá pre políciu dobré správy. Roman síce ušiel hrobárovi z lopaty, no kedy sa preberie – a či vôbec – je vo hviezdach... Daniel sa k Barborke, ktorá sa nedokáže a nechce pretvarovať, že má Andreu rada, správa ako úplný idiot. Buď na ňu podráždene šteká príkazy, zákazy a vyhrážky, akoby v ich rodine bola votrelec ona, a nie jeho nepodarená jeho staro-nová priateľka, alebo sa ju snaží presvedčiť, že sa v Andrei mýli – a sám pritom nie je ochotný pripustiť, že sa môže mýliť on! Zuzana sa opakovane snaží kontaktovať Miriam, no bezúspešne. Keď sa Laura (Elena Podzámska) po dlhšom čase zastaví v Danarchu pozrieť bývalých kolegov, nečakané novinky jej na chvíľu úplne vyrazia dych! Aké zlé to naozaj je však pochopí až po rozhovore s Danielom medzi štyrmi očami.

Keď sa Roman navzdory veľmi nepriaznivej prognóze napokon konečne preberie, hneď sa prejaví jeho horšie ja. Vlastne nie, jeho najhoršie ja – na Zuzaninu veľkú smolu...

Sledujte vo štvrtok, 28. novembra, o 14.35!

Upútavka

 
Život je raz taký - v nedeľu, 26. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na