Druhý dych cover

DOMA •MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych II: 47. a 48. epizóda

28. 11 2019 16:50 | Alexandra Stahlová
Druhý dych II: 47. a 48. epizóda
Druhý dych II: 47. a 48. epizóda Foto: TV Doma

Andrea Barborku opäť podcení. Tá sa totiž v krajnej núdzi obráti so žiadosťou o pomoc na naozaj prekvapivého spojenca... Riaditeľku Polákovú!

Andrea (Milena Minichová) bez väčších problémov presvedčí riaditeľku Polákovú (Dagmar Sanitrová), aby Danielovi (Braňo Deák) nedala vedieť, že Barborka (Emma Tarageľová) vďaka sfalšovanej ospravedlnenke zmizla zo školy ktoviekam! Má totiž isté tušenie, kde by dievčatko mohlo byť... Zuzana (Dominika Žiaranová) nedokáže besniacemu Romanovi (Ady Hajdu) povedať, že nikto z jeho zamestnancov či známych nemá záujem ho navštíviť, hoci by sa tým očistila od absurdného podozrenia, že je zlodejka. Michal (Ján Dobrík) s Viktorom (Kamil Mikulčík) sa už nevedia dočkať Laurinho (Elena Podzámska) návratu a jej pohľadu na Danielov duševný stav - no nedopadne to celkom tak, ako predpokladali. Andrea sa pochytí s Mikulášom (Ivan Romančík) a Gitkou (Hana Gregorová) – podľa nej by sa totiž ako „úplne cudzí ľudia“ s Barborkou viac vôbec nemali stretávať! Arogantný Roman chce z nemocnice okamžite odísť na reverz, no prejavia sa netušené následky mŕtvice, ktoré aspoň na chvíľu zastavia príval nadávok a vyhrážok, ktorými častuje personál nemocnice v podstate nonstop, odkedy sa prebral. Daniel nielenže nedokáže odpovedať na žiadnu z Barborkiných otázok, ale s nešťastnou dcérkou už vôbec nevie nájsť spoločnú reč. A ešte horšie je, že sa už o to ani nesnaží...

Laura a Michal, na rozdiel od Viktora, neprestávajú dúfať, že im Daniel pomôže zachrániť Danarch. Nie práve najšťastnejšia poznámka, že by sa bratovi, s ohľadom na jeho stav, možno mal ospravedlniť, žiaľ, narobí viac škody ako ich optimizmus. Andrea si myslí, že Barborka už bude odteraz tancovať len tak, ako ona píska. Lenže bystré dievčatko opäť podcení. To sa totiž v krajnej núdzi obráti so žiadosťou o pomoc na naozaj prekvapivého spojenca... Riaditeľku Polákovú (Dagmar Sanitrová)! Keď sa Anna (Jana Lieskovská) uňho v kancelárii psychicky zrúti, vyšetrovateľ Rábek (Marek Majeský) okamžite zalarmuje advokátku Harvanovú (Zita Furková) a Filipa (Jan Révai). Zuzana to s rezignovaným Romanom, ktorého stav sa stále nevysvetliteľne zhoršuje, odmieta vzdať.

Andrea je naozaj veľmi zlá herečka, takže aj keď sa veľmi snaží presvedčiť Lenku (Kristína Svarinská), že o nej veľa vecí nevie, pretože je z nej dnes úplne iný človek, sestru sa jej už viac opiť rožkom nepodarí!

Sledujte v piatok, 29. novembra, o 14.35!

Upútavka

 
Život je raz taký - v nedeľu, 26. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na