Druhý dych cover

DOMA •MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych II: 49. a 50. epizóda

02. 12 2019 16:40 | Alexandra Stahlová
Druhý dych II: 49. a 50. epizóda
Druhý dych II: 49. a 50. epizóda Foto: TV Doma

Keď Daniel, ktorého trápia neznesiteľné bolesti hlavy, zaspí, sníva sa mu o Anne. Lenže, čo ak ten sen vôbec nie je sen, ale... Spomienka?

Filip (Jan Révai) je odhodlaný urobiť možné aj nemožné, aby Anne (Jana Lieskovská) pomohol. Nešťastný Roman (Ady Hajdu) sa so svojimi obavami zdôverí jedinému človeku, ktorému jedinému na ňom zjavne ešte záleží - Zuzane (Dominika Žiaranová). Viktor (Kamil Mikulčík) ťažko nesie, že Michal (Ján Dobrík), s ktorým tak tvrdo makal na novom projekte, dá v ťažkej situácii napokon za pravdu Danielovi (Braňo Deák), a nie jemu. Našťastie mu však Paľo (Přemysl Boublík) vnukne spásonosnú myšlienku, hoci o tom ani sám nevie. Vyšetrovateľ Rábek (Marek Majeský) si vďaka ráznej doktorke Harvanovej (Zita Furková) uvedomí, že pomôcť pohnúť s Anniným prípadom by mu mohol nielen očividne klamúci Tibor (Dušan Cinkota), ale i jeho starý známy – podnikateľ Richter! Diablica Andrea (Milena Minichová) vyvíja na Daniela čoraz väčší nátlak, aby ho úplne odstrihla od všetkých, ktorí predstavujú potenciálnu hrozbu pre jej plány. Od Anny, Viktora, Michala... Skrátka od všetkých jeho blízkych. Paľa temer porazí, keď sa na jeho obchodnom stretnutí s dôležitým klientom, inžinierom Milošom Hlavsom (Peter Krajčovič), zrazu objaví Viktor. A zjavne nie náhodou!

Z lásky k Anne sa Filip pokúsi presvedčiť Daniela, aby sa so svojou manželkou aspoň porozprával, no keďže ten je medzičasom už opäť úplne pod Andreinou papučou a neschopný o čomkoľvek rozhodovať sám, nepochodí. Keď Roman porozpráva Zuzane o svojej nebohej manželke, s prekvapením zistia, že v mladosti poznal i jej mamu Darinu (Oľga Solárová)! Viktor do svojho odvážneho plánu na záchranu projektu zapojí i Paľa, Lenku (Kristína Svarinská) a Michala. Keď Daniel, ktorého trápia neznesiteľné bolesti hlavy, zaspí, sníva sa mu o Anne. Lenže, čo ak ten sen vôbec nie je sen, ale... Spomienka?

Zdá sa, že Viktorova kamikadze taktika by navzdory všetkej pravdepodobnosti predsa len mohla vyjsť. Daniel napokon síce príde za Annou do nemocnice, no rozhodne ju nepoteší. Roman sa rozhodne Zuzane a jej mame pomôcť...

Sledujte v utorok, 3. decembra, o 14.50!

Upútavka

 
Život je raz taký - v nedeľu, 26. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na