Druhý dych cover

DOMA •MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych II: 57. a 58. epizóda

09. 12 2019 16:35 | Alexandra Stahlová
Druhý dych II: 57. a 58. epizóda
Druhý dych II: 57. a 58. epizóda Foto: TV Doma

Viktor a Lenka sa na odľahlom mieste stretnú s Teodorom, ktorý bez váhania opustil bezpečný úkryt, aby im pomohol zachrániť svoju dcérku.

Jakub (Martin Mňahončák) vôbec nevie, ako reagovať na Laurino (Elena Podzámska) otvorené zvádzanie. Snaží sa urobiť správnu vec, no pokušenie je príliš veľké... Daniel (Braňo Deák) konfrontuje Andreu (Milena Minichová) s nechutnou pravdou – že mu vedome odopierala liečbu, ktorú tak veľmi potreboval. No chce, aby mu vysvetlila ešte niečo... Jeho falošný testament! Vyšetrovateľ Rábek (Marek Majeský) oboznámi doktorku Harvanovú (Zita Furková) s nečakaným vývojom v prípade Zuzaninej (Dominika Žiaranová) mamy Dariny (Oľga Solárová). Keď sa Daniel rozhodne zavolať na políciu, Andrei prasknú nervy a sknokautuje ho vínovou fľašou! Roman (Ady Hajdu) je totálne bez nálady, Zuzana sa ho márne snaží rozveseliť. Po príchode do vily nájde vyšetrovateľ Rábek zraneného Daniela bezvládne ležať v kuchyni na dlážke. Našťastie, jeho zranenia sú iba povrchové. Lenka (Kristína Svarinská) zneistie, keď sa u nej neohlásená objaví Andrea. Očividne má totiž opäť niečo za lubom! Keby Viktor (Kamil Mikulčík) vedel, ako sa jemu i Lenke vypomstí večná pracovná vyťaženosť, nikdy by neuprednostnil prácu pred rodinou! Jakub je rozpoltený. Síce sa teší, že Mária (Anna Javorková) a Štefan (Dušan Jamrich) sa vracajú z Ameriky, no zároveň má obavy z rozhodnutia medzi svojím starým a novým vzťahom... Lenkina najhoršia nočná mora sa naplní – Andrea unesie malú Lucku!

Nešťastná Zuzana nevie, kde vziať peniaze, aby pomohla milovanej mame. Požiadať o pomoc Michala (Ján Dobrík) – teraz, keď Andrea chce za Lucku výkupné -, neprichádza do úvahy. A iné možnosti nemá... Filip (Jan Révai) a Jakub nemajú pre Romana dobré správy. Zúfalá Lenka zo strachu o dcérku urobí niečo, čo by ešte prednedávnom sama považovala za absurdné – požiada o pomoc Teodora (Pavel Višňovský)! Väčší šok ako zlá prognóza spôsobí Romanovi necitlivá, ba až chladnokrvná reakcia jeho dcéry Miriam (Veronika Paulovičová). Ešteže je tu Zuzana, inak by svoj i tak nie veľmi optimisticky vyzerajúci boj o život zrejme dopredu vzdal. Anna (Jana Lieskovská) je viditeľne zaskočená, keď sa vo vile zrazu objaví Filip. A ešte viac, keď sa s Danielom dozvedia, čo ho privádza... Viktor a Lenka sa na odľahlom mieste stretnú s Teodorom, ktorý bez váhania opustil bezpečný úkryt, aby im pomohol zachrániť svoju dcérku.

Daniel a Filip, na Anninu veľkú radosť, konečne zakopú vojnovú sekeru. Krátko nato, keďže ani Viktor, ani Lenka nedvíhajú telefóny, sa Daniel vyberie odniesť Andrei požadované výkupné...

Sledujte v utorok, 10. decembra, o 14.40!

Upútavka

 
Líbáš jako ďábel - v sobotu, 25. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na