Druhý dych cover

DOMA •MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych II: 61. a 62. epizóda

11. 12 2019 16:40 | Alexandra Stahlová
Druhý dych II: 61. a 62. epizóda
Druhý dych II: 61. a 62. epizóda Foto: TV Doma

Zuzana sa dozvie mamino úzkostlivo strážené tajomstvo tým najhorším možným spôsobom... Priamo od besniacej fúrie Miriam!

Roman (Ady Hajdu) je v šoku, keď mu Darina (Oľga Solárová) až teraz, po toľkých rokoch, prezradí, že Zuzana (Dominika Žiaranová) je jeho dcéra. Ešte viac ho však zasiahne poznanie, že sa to dievčina, ktorú si v posledných mesiacoch veľmi obľúbil, nemá nikdy dozvedieť... Zdá sa, že Štefan (Dušan Jamrich) a Mária (Anna Javorková) sú o krôčik bližšie k novému spoločnému začiatku. Anna (Jana Lieskovská) a Daniel (Braňo Deák) si plnými dúškami užívajú znovu nájdenú vzájomnú blízkosť. Nezvyčajne dobre naladený Roman dá Zuzane návrh, aký sa neodmieta. Napriek tomu váha prijať ho. Napokon, je to predsa len cudzí človek... Nie? Annu veľmi poteší, keď sa domov, do vily, konečne vráti aj Ilona (Zuzana Porubjaková) - aby jej pomohla vrátiť život zase do normálu. Barborka (Emma Tarageľová) je smutná, lebo arogantná spolužiačka Linda, ktorá ju neustále šikanuje, jej roztrieska novučičký mobil. Oveľa viac ju však škrie, že uráža Annu... Miriam (Veronika Paulovičová) rozladí, keď jej otec jediným rozhodnutím v zárodku udusí všetky jej plány - má pocit, že sa isto-iste zbláznil, že mu pri operácii poškodili mozog! Viktor (Kamil Mikulčík) veľmi poteší ustarostenú Lenku (Kristína Svarinská) návrhom, aby si malú Lucku oficiálne adoptovali. Lindina rovnako arogantná mama navštívi Daniela a Annu, douráža ich a vyhráža sa im i Barborke!

Miriam, ktorá je rozhodnutá urobiť všetko, aby otca zbavila svojprávnosti a dostala sa k jeho peniazom, zjavne nikto a nič nezastaví. Keď sa totiž dozvie, že Zuzana je jej sestra, v záchvate nekontrolovateľnej zúrivosti neberie vôbec ohľad na otcov stále dosť vážny stav. Hlupaňa Andrea (Milena Minichová) nielenže odmietne podpísať Luckine adopčné papiere, ale navyše sa i hrubo vysmeje sestrinej prosbe – čim ju definitívne stratí. Zuzana sa dozvie mamino úzkostlivo strážené tajomstvo tým najhorším možným spôsobom... Priamo od besniacej fúrie Miriam!

Aj keď sa to zdá nemožné, Jakubovi (Martin Mňahončák) sa podarí Miriam vytočiť ešte viac. Nielenže jej odmietne dať posudok, ktorý žiada, ale navyše jej odporučí jediný spoľahlivý spôsob, ako sa dozvedieť pravdu... Testy DNA.

Sledujte vo štvrtok, 12. decembra, o 14.40!

Upútavka

 
Život je raz taký - v nedeľu, 26. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na