DOMA •MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych II: 27. a 28. epizóda

14. 11 2019 16:50 | Alexandra Stahlová
Druhý dych II: 27. a 28. epizóda, Druhý dych
Druhý dych II: 27. a 28. epizóda, Druhý dych Foto: TV Doma

Na smrť vystrašená Anna odvezie Barborku do nemocnice, pretože v dôsledku vysokých horúčok upadne do bezvedomia!

Michal (Ján Dobrík) je na Miriam (Veronika Paulovičová) taký nahnevaný, že viac o svadbe nechce ani počuť. Žena, s ktorou ešte donedávna chcel stráviť celý život, sa mu hnusí... Anna (Jana Lieskovská) si robí veľké starosti o Barborku (Emma Tarageľová), ktorá sa opäť necíti dobre... Andrea (Milena Minichová) a Teodor (Pavel Višňovský) sústavne kŕmia zmäteného Daniela (Braňo Deák) nechutnými klamstvami a výmyslami s jediným spoločným menovateľom – údajnou zradou jeho manželky, dvojtvárnej a bezcharakternej zlatokopky, ktorá sa opakovane pokúsila pripraviť ho o život, aby získala celý jeho majetok! Tibor (Dušan Cinkota) svojej priateľke sľúbi, že už viac nebude riskovať a zostane doma, v bezpečí. No len slepý by nevidel, že len preto, že chce mať svätý pokoj, a ani slovo nemyslí naozaj vážne... Jakub (Martin Mňahončák) nechápe a neschvaľuje, že Mária (Anna Javorková) pred Štefanom (Dušan Jamrich) tají problémy, v ktorých sa jeho najbližší doslova topia. Zuzana (Dominika Žiaranová) by sa veľmi rada znovu vrátila do nemocnice ako sestrička, nielen ako návštevníčka. Má však strach a boľavá pravda, ktorú pred všetkými skrýva, je ťažké bremeno. Priťažké, a tak nečudo, že sa v slabej chvíli napokon predsa len niekomu zdôverí. Paľo (Přemysl Boublík) sa na mol opitý rozhodne porozprávať s Viktorom (Kamil Mikulčík).

Na smrť vystrašená Anna odvezie Barborku do nemocnice, pretože jej stav sa od rána dramaticky zhorší – v dôsledku vysokých horúčok upadne do bezvedomia! Lukáš (Pavel Bruchala) už sa nevie dočkať chvíle, keď všetko, čo patrilo nenávidenému Danielovi, bude len a len jeho. Lenka (Kristína Svarinská) má pocit, akoby sa ocitla v zlom filme, keď Paľo do vily dovlečie Viktora úplne na šrot. No až keď zistí, prečo je jej priateľ v takom dezolátnom stave, pochopí, aké zlé to naozaj je... Zdá sa, že vzťah Michala a Zuzany sa konečne začne uberať tým správnym smerom, no stačí jediný zle pochopený návrh a všetko sa opäť pokazí. Ilona (Zuzana Porubjaková) je v šoku, keď sa jej Lenka prizná, že ľúbi nielen Viktora, ale aj Paľa.

Keď sa Barborkin už i tak dosť vážny stav náhle ešte viac zhorší, Filip (Jan Révai) na vlastnú zodpovednosť rozhodne o zmene jej liečby za inú, radikálnejšiu. A rizikovejšiu...

Sledujte v piatok, 15. novembra, o 14.40!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Tri dievčatá a jedna svadba - v piatok, 23. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na