DOMA •MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych II: 31. a 32. epizóda

18. 11 2019 16:30 | Alexandra Stahlová
Druhý dych II: 31. a 32. epizóda
Druhý dych II: 31. a 32. epizóda Foto: TV Doma

Anna si veľmi cení Filipovo priateľstvo, no zároveň mu dá jasne najavo, že žiaden nový vzťah momentálne nehľadá.

Anna (Jana Lieskovská) a Ilona (Zuzana Porubjaková) sú v šoku, keď sa dozvedia o dražbe vily Kráľovcov – a ďalší ich čaká vo chvíli, keď zistia, kedy sa bude konať. Veď v takom samovražednom termíne si nestihnú ani zbaliť zubnú kefku, nieto ešte nájsť východisko! Viktor (Kamil Mikulčík) a Paľo (Přemysl Boublík) sa preberú s poriadnou opicou. Ale žiaden alkohol sveta neotupí bolesť zo straty Lenky (Kristína Svarinská), ktorá im napokon dala kopačky obom. Mária (Anna Javorková) sa nedokáže vyrovnať s boľavou pravdou, ktorú už Štefan (Dušan Jamrich) zjavne dávno akceptoval – že jeho stav je beznádejný... Teodorovi (Pavel Višňovský) sa nepáči, že sa Danielovi (Braňo Deák) vybavuje čoraz viac spomienok, ktoré vôbec nezapadajú do tej nechutnej, za vlasy pritiahnutej historky, ktorou ho kŕmia spolu s diablicou Andreou (Milena Minichová). Jakub (Martin Mňahončák) sa zdôverí Laure (Elena Podzámska), aký je nešťastný, že stráca Máriu a nemá ani najmenšie tušenie, ako tomu zabrániť. Filip (Jan Révai) nechtiac začuje časť Zuzaninho (Dominika Žiaranová) emotívneho telefonátu s mamou (Oľga Solárová). Ponúkne jej pomoc, no ona odmietne. Prekvapivo však prijme tú Michalovu (Ján Dobrík). Laure, Viktorovi a Michalovi vyrazia dych zlé správy z banky. Naozaj, naozaj zlé...

Keď sa v Danarchu objaví „nový majiteľ a šéf“ Lukáš (Pavel Bruchala) a začne sa arogantne a nekonečne trápne nadúvať, akoby sa z neho v sekunde stal pán sveta, vznetlivý Viktor by mu najradšej rozmlátil ciferník. A nielen on! Mária je rozhodnutá bojovať o Štefanov život ako levica, navzdory nepriaznivej prognóze. City, ktoré ich kedysi spájali, zjavne predsa len úplne nevyhasli – a platí to pre oboch. Anna si veľmi cení Filipovo priateľstvo, no zároveň mu dá jasne najavo, že žiaden nový vzťah momentálne nehľadá. Michal sa zdráha uveriť, že Danielov niekdajší najlepší priateľ je skutočne taký sviniar, ako mu Laura a Viktor tvrdia a že jeho jediným cieľom je Danarch položiť. Teodor začína strácať nervy. Tibor (Dušan Cinkota) a Lukáš sa stanú spojencami!

Michal a Viktor sú zdesení, keď im nešťastná Mária povie, aké zlé to s ich otcom v skutočnosti je. Andrea už sa vidí v cieli, keď jej Daniel sľúbi, že sa s ňou ožení. Teodor, pochopiteľne, jej nadšenie nezdieľa.

Sledujte v utorok, 19. novembra, o 14.35!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Tri dievčatá a jedna svadba - v piatok, 23. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na