DOMA •MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych II.: 5. a 6. epizóda

30. 10 2019 16:40 | Alexandra Stahlová
Druhý dych II: 5. a 6. epizóda
Druhý dych II: 5. a 6. epizóda Foto: TV Doma

Jakub varuje Michala, aby sa vo svojej radosti miernil, pretože ešte stále nemajú vyhraté a stav jeho priateľky sa kedykoľvek môže znova zhoršiť.

Lukáš (Pavel Bruchala) má pocit, akoby navzdory všetkej pravdepodobnosti vyhral v lotérii hneď niekoľkokrát po sebe – vďaka mimoriadne zaujímavým novinkám od Teodora (Pavel Višňovský)! Márii (Anna Javorková) odľahne, že sa rapídne zlepšuje nielen Michalov (Ján Dobrík) fyzický, ale vďaka Zuzane (Dominika Žiaranová) konečne aj psychický stav. Aj keď tým vôbec nie je nadšený, starostlivosť o Andreu (Milena Minichová) napokon zostane na Viktorovi (Kamil Mikulčík), ako predpokladal. Ešteže mu aspoň s Luckou a Jankom pomáha Ilona (Zuzana Porubjaková). Ťažko povedať, koho nevinný rozlúčkový božtek na líce rozhodí viac – či Michala alebo Zuzanu...? Laure (Elena Podzámska) sa z bývalého kolegu a priateľa Lukáša obracia žalúdok. Nečudo, že sa nechá strhnúť emóciami a neuvážene, v snahe zalepiť mu konečne ústa, spomenie projekt v Dubaji. Keď sa Zuzana odváži vzoprieť Teodorovi, mafiánovi prasknú nervy. Viac než tvrdá rana päsťou, ktorá by zložila nejedného muža, ju však zabolia jeho drsné vyhrážky jej milovanej mame (Oľga Solárová), ktorá len a len jeho vinou skončila za mrežami! Neskôr všetok svoj žiaľ a zúfalstvo porozpráva jedinému človeku, ktorému sa môže zdôveriť - Miriam (Veronika Paulovičová), ktorá sa na jej veľkú radosť náhle konečne preberie!

Gitka (Hana Gregorová) a Anna (Jana Lieskovská) sa veľmi snažia priviesť Barborku (Emma Tarageľová) na iné myšlienky, aby neustále nemyslela na Andreu. Krátko nato, ako vrcholne spokojný Lukáš oznámi Romanovi (Ady Hajdu), že jeho problém je „vyriešený“, Romana prekvapí telefonát, v ktorý už ani nedúfal. Čoraz frustrovanejší Viktor začína mať pocit, že zakaždým, keď sa čo i len obzrie, Paľo (Přemysl Boublík) už čaká za najbližším rohom na svoju príležitosť. Jakub (Martin Mňahončák) varuje Michala, aby sa vo svojej radosti miernil, pretože ešte stále nemajú vyhraté a stav jeho priateľky sa kedykoľvek môže znova zhoršiť. Ilona ešte posilní Viktorove pochybnosti o tom, či je vzťah Lenky (Kristína Svarinská) a Paľa ešte stále čisto kolegiálny. Keď Roman v nemocnici natrafí na Michala, o ktorého smrti je presvedčený, je v takom hlbokom šoku, že by sa v ňom krvi nedorezal.

Zlá prognóza premení Miriam na zúrivú fúriu, ktorá sa najprv zbaví talizmanu, v ktorého moc neverí – a vzápätí vyhodí z izby i nešťastného Michala! Teodor odmieta vrátiť Lukášovi zálohu. Napokon, on svoju časť dohody splnil. Miriam si neutíchajúcu zlosť vybije i na Zuzane...

Sledujte vo štvrtok, 31. októbra, o 14.45!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Láska všetko prekoná - v sobotu, 24. októbra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na