DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych: 78. epizóda

30. 01 2018 06:30 | www.tvdoma.sk
Druhý dych: 78. epizóda
Druhý dych: 78. epizóda Foto: TV Doma

Dušan sa Diane prizná, že už vie, že dokáže milovať aj inú ženu, ako Annu - a navrhne jej, aby sa zaňho vydala!

Šakal sa posmešne rozlúči s Timeou a potom odtiahne ako veľký pán aj so svojimi gorilami. V starej polorozpadnutej budove tak vystrašenú Timeu vydá na milosť a nemilosť zhýralému Tiborovi, ktorý sa už nevie dočkať chvíle, kedy ju začne mučiť. Na jeho veľkú smolu sa jej však nedočká, pretože zasiahne prekvapivo rýchlo zohratý novopečený tím Teodor - Rábek, ktorý ho v minúte odzbrojí a Timeu zachráni.

Dianu prekvapí nečakaný Dušanov návrat. Ešte viac však jeho priznanie, prečo sa vrátil - ani kvôli bytu, ani kvôli Anne... Ale kvôli nej! Veľké prekvapenie ale čaká i na policajného vyšetrovateľa Rábka, ktorý sa dozvie, že jeho hyperaktívna kolegyňa vôbec nie je skorumpovaná, ako sa domnieval, ale že už viac ako rok pracuje pod záštitou Interpolu na odhaľovaní organizovaného zločinu a že chce predovšetkým zatknúť a nadlho - alebo podľa možností nadobro - dostať za mreže Šakala. A jedno o čosi menšie, keď zistí, že s políciou na tomto prípade intenzívne spolupracuje Timea!

Dušan sa Diane prizná, že už vie, že dokáže milovať aj inú ženu, ako Annu. Dodá, že na ňu nemohol prestať myslieť, že mu veľmi chýbala, túžil počuť jej hlas a byť pri nej... Dojme ju, keď ju požiada, aby mu povedala, nech s ňou ostane! Potom sa pobozkajú a dajú voľný priechod svojim citom. No nevýslovné šťastie a dokonalé uvoľnenie príde až po tom - keď Dušan Diane navrhne, aby sa zaňho vydala. A to nielen kvôli Števkovi!

Keď polícia zasvätí Daniela do celej záležitosti okolo Šakala, súhlasí s riskantným plánom, že si po prepustení z vyšetrovacej väzby na stretnutie so Šakalom, na ktorom má naňho prepísať svoj majetok, nechá na telo pripevniť odpočúvacie zariadenie. Dohodnú si aj heslo pre prípad ohrozenia Danielovho života - má vtedy vysloviť Barborkino meno, čo bude jednoznačný signál pre políciu, aby kukláči okamžite zasiahli.

Na Máriinu výslovnú prosbu príde Jakub do vily za Lenkou, ktorá zúfalo potrebuje jeho pomoc. Napokon si však pomôžu navzájom, hoci výbušný Viktor by to určite nepriznal, aj keby mal od toho závisieť jeho život - pretože Jakuba teraz pasoval do úlohy triedneho nepriateľa a nie práve vyberaným spôsobom - a dosť agresívne - nástojí na tom, aby sa Jakub aj Lenke, aj jeho mame na míle vyhýbal!

Po dokonale synchronizovanom zásahu skončí evidentne zaskočený Šakal za mrežami. Rovnako ako polepšený Teodor, ktorý - tak, ako sľúbil - vymenil svoju vlastnú slobodu za dcérin život, čím si však, tak trochu paradoxne, konečne definitívne našiel cestu k jej srdcu. No zatýkanie pokračuje, a tak si polícia zanedlho príde nielen po Lukáša, ktorý si sám tak neuveriteľne hlúpo zavaril, ale i po Rábkovho skorumpovaného kolegu Henricha.

Anna je prešťastná, keď ju z hlbokého spánku preberie vôňa nádherných červených ruží a dotyky a bozky milovaného Daniela, ktorý za ňou po všetkých prežitých útrapách prišiel do nemocnice. Iné prekvapenie, a rozhodne nie také príjemné, čaká na Šakala v kancelárii policajného vyšetrovateľa, kde sa opäť ocitne zoči-voči s Timeou. Tentoraz je ale každý z ich v diametrálne odlišnej pozícii, ako pri ich poslednom stretnutí...

Sledujte v stredu, 31. januára, o 5.45!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy - v pondelok až štvrtok o 20.30!
Sledujte celé epizody na