DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych: 74. epizóda

24. 01 2018 06:20 | www.tvdoma.sk
Druhý dych: 74. epizóda
Druhý dych: 74. epizóda Foto: TV Doma

Teodor sa Anne ospravedlní za to, čo všetko jej urobil - a prezradí jej tiež, že otcom Andreinho dieťaťa nie je Daniel, ale on!

Daniel má pocit, akoby sa ocitol v zhmotnenej nočnej more. Nielenže mu policajní vyšetrovatelia zjavne vôbec neveria a ani sa len nenamáhajú zapísať jeho výpoveď, ale navyše ho i obvinili z vytunelovania vlastnej firmy - a rovno ho i zatkli a posadili do cely predbežného zadržania! No Annin deň nie je o nič lepší. Tú totiž doma čaká nepozvaná návšteva - Teodor...

Aj keď sa Viktor veľmi snaží, nedokáže Paľovi vyhovoriť z jeho pohľadu totálne absurdný úmysel - rande naslepo s neznámou slečnou z internetu! A keď už tomuto stretnutiu nemôže zabrániť, ak sa ho aspoň zúčastní ako Paľova „morálna podpora". A aby mu prípadne priateľsky vypomohol, ak to bude potrebné.

Keď si Anna a Teodor vysvetlia, o čo vlastne ide a zhodnú sa na tom, že je to zjavne posledný zúfalý Andrein pokus o pomstu, Annu čaká poriadne prekvapenie. Nielenže sa jej Teodor ospravedlní za to, čo všetko jej kvôli Andrei urobil, ale tiež jej prezradí, že otcom Andreinho dieťaťa nie je Daniel, ale on!

Andrea je extrémne frustrovaná, že ďalší jej pokus uškodiť Anne nevyšiel a že jej navyše Teodor dal jednoznačne najavo, že jediné, na čom mu ešte záleží a čo má preňho cenu, je ich dieťa, a preto je ochotný jednorazovo jej vyplatiť slušnú sumu peňazí, ak ho donosí, porodí a potom im obom zmizne zo života! A svoju frustráciu, ako v poslednom čase veľmi často, opäť utápa v alkohole...

Paľo je poriadne prekvapený, keď zistí, že jeho dnešným rande nie je nik iný ako Karin. Najprv si je istý, že sa s ním len nejako nepekne zahráva a že sa zjavne kráľovsky bavila na jeho naivite, keď si spolu písali cez internet. No keď mu Karin vyzná lásku a on pochopí, že naozaj nič nehrá, zrejme by ste nenašli šťastnejšieho chlapa nielen v bare, ale hádam v celom meste. A ukáže sa, že ani Viktor tu dnes nie je zbytočne - nebyť jeho taktného naznačenia, čo má jeho kamarát urobiť, zrejme by sa totiž neskúsený Paľo asi nedovtípil, že teraz je ten najvhodnejší čas na prvý bozk! :-)

Keď Daniel večer nepríde domov, Anna tuší, že sa deje niečo zlé. A keď sa ráno dolámaná prebudí na gauči a jeho ešte stále niet, je si tým absolútne istá. Obzvlášť po nečakanom telefonáte od jeho právnika, ktorý sa s ňou chce okamžite stretnúť a porozprávať.

Za Máriou príde Jakubova mama, ktorú kvária obrovské bolesti. Ako sa neskôr ukáže, má žlčové kamene, ktoré treba vybrať, aby sa už zbytočne netrápila. No zdravie nie je to jediné, čo Jakubovej mame ťaží svedomie a nedovolí jej pokojne spávať - kvôli tomu, že zapríčinila jeho rozchod s Máriou s ňou totiž jej syn od ich poslednej nepeknej hádky vôbec nekomunikuje a ani jej neberie telefón. A tak paradoxne dôjde k zvláštnej situácii, keď sa nešťastná žena, ktorá po celý čas systematicky sabotovala vzťah svojho syna so staršou ženou, pokúsi o jeho záchranu. A zdá sa, že úspešne - Jakub a Mária sa totiž dajú opäť dohromady!

Laure sa obracia žalúdok z Lukáša, ktorý sa dnes ráno dovalil do Danarchu akoby sa nechumelilo a za ním v tesnom závese prišiel i Šakal s jednou zo svojich goríl. Keď sa však ohradila proti Šakalovým spôsobom a nehoráznemu pokusu o prevzatie firmy, nechal ju Šakal vyviesť - len aby jeho samého vzápätí schladila poriadne studená sprcha v podobe dokumentov, s ktorých existenciou zjavne vôbec nepočítal...

Sledujte vo štvrtok, 25. januára, o 5.40!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Srdcová záležitosť - v piatok, 19. júla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na