DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych: 73. epizóda

23. 01 2018 06:20 | www.tvdoma.sk
Druhý dych: 73. epizóda
Druhý dych: 73. epizóda

Keď Daniel zájde za Timeou, aby konečne zistil pravdu, predstaví mu skutočného investora Danarchu - Šakala!

Lukáš je šokovaný, keď ho vrcholne vytočený Daniel obviní, že vytuneloval jeho firmu a peniaze si ulial kamsi na pochybný účet na Kajmanských ostrovoch. Spočiatku si myslí, že hádam ide o nemiestny žart, no vzápätí mu svitne a bez zbytočných okolkov sa pustí do Timey, pretože mu je jasné, že za touto špinavosťou stojí práve ona! No na svoju veľkú smolu nemá veľký manévrovací priestor - buď hodí Daniela definitívne cez palubu a nielenže si zachová svoje postavenie, ale dostane i „malý bonus" - milión eur-, alebo skončí v base!

Všetkými svojimi vybuchnutými plánmi dokonale frustrovaná Andrea temer spadne z nôh, keď vyjde zo sprchy a vo svojej obývačke nájde Ivana prehrabovať sa jej vo veciach a evidentne hľadajúceho niečo konkrétne. Vyhrážky, že naňho zavolá políciu sú však úplne zbytočné, pretože ona je tá posledná, ktorá by chcela mať s políciou niečo dočinenia... Keďže Ivan sa ani netají tým, že u nej pre Teodora hľadá kópiu DVD-čka, ktoré by ich všetkých mohlo dostať za mreže, rozhodne sa Andrea dohodnúť sa priamo so svojím bývalým milencom.

Kým ešte stále soptiaci Daniel príde na políciu podať trestné oznámenie na Lukáša za spreneveru firemných peňazí a spísať výpoveď, skorumpovaný kolega vyšetrovateľa Rábeka privedie do kancelárie Lukáša, ktorý prišiel naopak podať trestné oznámenie na Daniela - v rovnakej veci, len v opačnom garde. Na rozdiel od Daniela však Lukáš má na svoju verziu pravdy i svedka - Timeu...

Vyzerá to tak, že Andrea sa nevzdáva ani v situácii, keď už by sa iní s veľkou hanbou kamsi zahrabali. Je skrátka skalopevne rozhodnutá Annu zničiť za každú cenu, a tak Teodorovi nahovorí, že kópiu dôkazového DVD-čka má práve Anna, a tak by ju mal urýchlene zlikvidovať - skôr, než ona zničí ich!

Keď Daniel zájde za Timeou, aby konečne zistil pravdu, čaká ho ešte väčší šok, ako si vôbec dokázal predstaviť. Timea mu totiž predstaví skutočného investora Danarchu - Šakala! A ten sa vôbec netají tým, že jediné, čo ho zaujíma, sú Danielova firma, jeho peniaze a zákazky. Starého mafiána nesmierne pobaví, že sa Daniel nenechá len tak zastrašiť a že sa mu práve naopak rozhodne vzdorovať - úplne naivne veriac, že mu pomôže, keď sa obráti na políciu.

Paľo je úplne uveličený, keď sa mu na jeho nový profil na jednom zoznamovacom portáli, ktorý si vytvoril spolu s Viktorom počas neskutočnej pitky, začnú húfne hlásiť zoznámenia chtivé ženy rôzneho veku a typu. Keďže sám seba zatajil za fotografiou jeho veľkého idola Brada Pitta, asi veľmi neprekvapí, že ho najviac očarila dáma skrývajúca sa za podobizňou Angeliny Jolie, ktorá v ňom túži nájsť svojho vysnívaného Malého princa, či už s líškou alebo bez nej... Začne si s ňou nadšene písať - netušiac, že takto virtuálne práve randí s... Karin.

Keďže Daniel cíti, že situácia, v ktorej sa ocitol, môže dopadnúť naozaj veľmi zle, hoci Anne tvrdí opak, aby sa zbytočne netrápila, prezradí jej, že na ňu prepísal celý svoj majetok. No keď krátko nato zájde na políciu dokončiť a spresniť svoju výpoveď, čaká ho poriadne studená sprcha, pretože policajní vyšetrovatelia už medzičasom zistili komu patrí onen pochybný účet na Kajmanoch - jemu!

Sledujte v stredu, 24. januára, o 5.35!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Srdcová záležitosť - v piatok, 19. júla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na