DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych: 72. epizóda

22. 01 2018 06:30 | www.tvdoma.sk
Druhý dych: 72. epizóda
Druhý dych: 72. epizóda Foto: TV Doma

Andrea sa vyhráža Teodorovi, že ak niekomu povie pravdu, svoje dieťa uvidí najskôr o dvadsať alebo tridsať rokov, keď vyjde z basy!

Daniel má čo robiť, aby nedal najavo, ako veľmi sa mu na mol opitá Andrea, ktorá ho vo vile privítala záplavou výčitiek a otázok, hnusí. Na druhý deň ráno sú Mikuláš a Gitka poriadne zmätení, pretože už vôbec nevedia, či sa z Anninho a Danielovho včerajšieho zblíženia majú a smú tešiť alebo nie - alebo na čom vlastne sú... Preto sa rozhodnú spýtať sa priamo Anny. A dobre urobia - Anna, z ktorej už opadli všetok strach a obavy, im totiž konečne povie celú pravdu.

Podobná situácia je i v Danielovej vile. Keď sa totiž neskutočne rozrušený a nahnevaný Daniel so všetkým, čo sa včera od Dušana dozvedel, zverí Viktorovi, zistí, že jeho brat o všetkom už od začiatku vedel a že to pred ním tajil, pretože ho Andrea takisto vydierala!

Po nečakanom rozchode s Máriou si nešťastný Jakub príde do spoločného bytu zbaliť posledné veci a odovzdať jej kľúč. Vie, že o dva týždne jeho láska odchádza do Kanady, a preto sa ju ešte pokúsi prehovoriť, pretože sa skrátka odmieta zmieriť s tým, že ju stráca - no márne...

Teodor už má dosť klamstiev, ktoré mu Andrea neustále servíruje. Zájde preto za ňou a na rovinu ju konfrontuje so skutočnými výsledkami testov DNA jej nenarodeného dieťatka - s faktom, že jeho skutočným otcom je on! No Andrea ho nemilosrdne pritlačí k múru - nech len skúsi povedať niekomu pravdu a svoje dieťa uvidí najskôr o dvadsať alebo tridsať rokov, keď vyjde z basy!

Za Lenkou príde vrcholne rozrušená Karin, ktorá sa jej chce nielen ospravedlniť za to, že zničila jej vzťah s Viktorom, keď s ním strávila noc, ale tiež povedať jej pravdu, v akom stave ho vlastne zviedla... Ale najmä o tom, že si zrazu uvedomila, čo pre ňu Paľo, ktorého až doteraz vytrvalo odmietala, vlastne naozaj cíti. Hoci si to ešte ani sama neuvedomuje - zatiaľ si totiž zjavne myslí, že ju sem doviedli len výčitky svedomia za to, ako veľmi mu ublížila a snaha napraviť to.

Andreu čaká poriadne drsné prebudenie do reality, keď celá natešená príde do Danarchu za Danielom - v naivnej nádeji, že je všetko tak, ako si vysnívala a že teraz podpíšu s Danielom zmluvu o prevode jeho majetku na ňu a v ďalšom kole sa stane jeho manželkou. Namiesto toho sa však dočká studenej sprchy, lebo Daniel už zmluvu podpísal, ale bez nej - nuž a okrem toho, že jej vyhodí na oči všetky ej hriechy, ktoré už pozná, jej tiež oznámi, aby si urýchlene zbalila svoje veci a vysťahovala sa z jeho vily!

Sotva si Daniel, Anna a malá Barborka konečne zase môžu naplno vychutnať spoločné chvíle a tešiť sa z toho, že sú opäť rodina - a tentoraz už navždy -, čaká Daniela ďalší tvrdý úder. Na jeho firmu Danarch totiž bola pre neplnene si záväzkov uvalená exekúcia! A nanešťastie to nie je ani ich jediný, ani najväčší problém...

Sledujte v utorok, 23. januára, o 5.35!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Srdcová záležitosť - v piatok, 19. júla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na