DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych: 70. epizóda

18. 01 2018 06:30 | www.tvdoma.sk
Druhý dych: 70. epizóda
Druhý dych: 70. epizóda

Zdá sa, že Andrei sa konečne podarí dosiahnuť svoje - že Daniel na ňu prepíše zvyšný majetok a následne sa vezmú!´

Andreu ide rozdrapiť od jedu, keď zistí, že Timea, na ktorú práve narazila v obývačke vily, je tu na Danielovo pozvanie. Antipatia medzi oboma ženami by sa dala doslova krájať...

Jakub už zistil, že v jeho nečakanom rozchode s Máriou má prsty jeho mama a jej „intervencia" u Márie - no nanešťastie preňho to na Máriinom rozhodnutí ukončiť ich vzťah a odísť do Kanady nič nemení.

Po zistení, že Anna už má všetky veci zbalené a odchádza už dnes sa Mikulášovi zrúti celý svet. Nedokáže si predstaviť, že tu jeho dcéra zrazu nebude - a že jeho prvé vnúčatko bude vyrastať tak ďaleko od neho! No jeho snaha prehovoriť Annu, aby si to ešte rozmyslela a ostala bývať uňho, je, žiaľ, márna.

Keďže na Jakubov smútok ani slzy, ani tvrdá alkohol akosi nezaberajú, rozhodne sa prijať pozvanie sestričky Ivanky, aby s ňou oslávil jej narodeniny - čo sa však neskôr ukáže ako rozhodne nie práve najšťastnejšie riešenie!

Po Timeinom odchode sa Andrea márne snaží varovať pred ňou Daniela, odvolávajúc sa na referencie akýchsi svojich známych. Ibaže Daniel nechce nič počuť - nie celkom bezdôvodne si myslí, že Andrea chce Timeu v jeho očiach očierniť len zo žiarlivosti.

Bystrému Ivanovi sa podarí okabátiť Tibora, s ktorým zájde na drink, že už nemá chuť hrdlačiť pre Teodora a rád by sa pustil do nejakej inej „prácičky". Zároveň zistí, že v zornom poli zabijaka Tibora je teraz Danielova nová spoločníčka Timea, ktorá je vraj v poriadnom balíku!

Vďaka Lukášovi je Danarch opäť v obrovských problémoch - a tentoraz to vyzerá tak, že sa z nich firma už viac nevyhrabe! Lukáš totiž nevyplatil veriteľov, ale všetky peniaze investoval do kúpy drahého bieleho mramoru, vraj na Timein pokyn, čomu ale Daniel odmieta uveriť. Situácia je však ešte horšia, než si vôbec dokázali predstaviť. Firma, od ktorej si mramor objednali, totiž vraj nielenže nemá na účte žiadnu ich platbu, ale zároveň ani neeviduje od nich žiadnu objednávku. Ba dokonca vraj až doteraz ani len netušila, že nejaká forma Danarch existuje. A Timea navyše Danielovi vôbec nedvíha telefón, čo rozhodne neveští nič dobré...

Dušan sa definitívne rozhodne odísť do Nemecka, a tak donesie Diane kľúče od svojho bytu. Chce jej nejako pomôcť - a toto je jediný spôsob, akým to dokáže. Mrzí ho to, ale viac jej v tejto chvíli ponúknuť nemôže, pretože jeho srdce ešte stále patrí Anne.

Jakub a Ivanka sa pri zapíjaní jej narodenín a jeho žiaľu z bolestného rozchodu zblížia, dokonca medzi nimi dôjde i na poriadne horúce bozky. Ďalej to však napokon nezájde, pretože Jakub sa včas spamätá, Ivanke sa ospravedlní so slovami, že skrátka nemôže, pretože nedokáže prestať myslieť na svoju bývalú - a narýchlo odíde.

Zdá sa, že Andrei sa konečne podarí dosiahnuť svoje. Daniel je totiž teraz taký zúfalý a bezradný, že začne reálne zvažovať jej návrh, aby na ňu prepísal zvyšný majetok a aby sa následne vzali. A dokonca už kvôli tomu kontaktuje i svojho právnika! No než si Andrea môže svoje domnelé víťazstvo naplno vychutnať, stane sa niečo, s čím nepočítala. Za Danielom totiž príde rozrušený Mikuláš a povie mu, že nech už sa naňho jeho dcéra bude akokoľvek hnevať, musí po povedať pravdu - že otcom Anninho dieťaťa je v skutočnosti on!

Sledujte v piatok, 19. januára, o 5.45!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Neželaná nevesta: NOVÉ ČASTI - vo štvrtok, 18. júla, o 21.25!
Sledujte celé epizody na