DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych: 66. epizóda

12. 01 2018 06:25 | www.tvdoma.sk
Druhý dych: 66. epizóda
Druhý dych: 66. epizóda Foto: TV Doma

Dušana a Dianu, ktorí sa navzájom utešujú, na chvíľku úplne premôžu endorfíny - a začnú sa vášnivo bozkávať!

Gitka sa snaží upokojiť Annu, ktorá má po tom, čo počula z Mikulášových úst, neodbytný pocit, že sa na ňu zosypalo azda všetko nešťastie sveta a že už naozaj nevie, ako ďalej. Vysvetlí jej, ako to jej otec vlastne myslel - že ho nehnevá ona, ale to, ako sa k nej neférovo správajú iní! Vďaka jej nežnému materskému prístupu sa jej Anna nečakane otvorí a prezradí jej svoje tajomstvo - že Dušan s jej tehotenstvom nič nemá a že otcom jej bábätka je Daniel! Potom však Gitku zaprisahá, že Danielovi ani jej otcovi nesmie prezradiť nič z toho, čo sa práve dozvedela.

Dušan a Diana si navzájom dodávajú silu a odvahu a sú si v ťažkých chvíľach , ktoré obaja prežívajú kvôli bolestným sklamaniam v láske, oporou a útechou. Keďže si vždy dobre rozumeli, ide to akosi ľahšie zdôverovať sa jeden druhému so svojimi pocitmi, nehanbiť sa za ne a dokonale sa uvoľniť v prítomnosti toho druhého. Dokonca až tak, že ich na chvíľku úplne premôžu endorfíny, ktorého ich zaplavili po konzumácii sladkej čokolády a pár kalíškov tvrdého alkoholu z Dušanových zásob, a začnú sa vášnivo bozkávať! No keď sa Dušan pokúsi o čosi viac, Diana sa zháči, čo to vlastne robia, a zastaví ho...

Tesne pred odchodom na plánovaný víkend vo štvorici s Karin a Paľom prekvapí Lenka Viktora novým plánom - oni dvaja nikam nepôjdu, Karin a Paľo si majú vychutnať spoločný víkend na chate iba vo dvojici! Karin tým, pochopiteľne, vôbec nie je nadšená... No o niečo neskôr tento nápad dostane úplne iný, desivý rozmer, keď Viktorovi zazvoní telefón a hlas na druhom konci mu oznámi, že Paľo a Karin mali automobilovú nehodu!

Vyzerá to tak, že Andrea úplne stratila súdnosť. Navrhne totiž Danielovi, aby všetok majetok prepísal na ňu, ako na svoju zákonitú manželku, čím mu vlastne ponúkne manželstvo - bolo by to samozrejme typické manželstvo „z rozumu", kde ide len a len o peniaze pre ňu a jej dieťa. Našťastie však Daniel na jej špekulácie už viac nie je odkázaný, keďže už kývol na Timeinu ponuku a tá sa stala novou investorkou Danarchu.

Hoci sa Gitka veľmi snaží, aby dodržala sľub, čo dala Anne, napokon to nevydrží a rukami-nohami Mikulášovi prezradí, čo sa dozvedela - že na Dušana sa hnevá úplne zbytočne, pretože za Annine tehotenstvo môže niekto iný... Daniel. Netuší pritom, že práve táto informácia temer rozbije jej vzťah s Mikulášom, ktorý sa v návale spravodlivého hnevu chystá za Danielom zájsť a poriadne od pľúc mu povedať, čo si o ňom myslí! Napokon sa ale našťastie spamätá a Gitke dá za pravdu...

Daniel odmietne ísť spolu s Timeou na stavebné expo do Londýna a ako svoju náhradu odporučí Lukáša. Lauru naozaj pobaví, ako po tomto opäť raz narástlo Lukášovo ego, ktoré sa už pomaly, ale isto nezmestí do dverí. Zdá sa, že vážne verí tomu, že svoj pobyt v Londýne s Timeou bude môcť využiť na to, aby sa ju pokúsil zbaliť, hoci Laura správne odhalila, že Timea už od začiatku pasie po Danielovi.

Po tom, čo riaditeľka Poláková s ťažkým srdcom prijala jej výpoveď, má už Anna jedinú starosť - ako o svojom plánovanom odchode povedať Barborke. Rozhodne sa ju vziať do kina, aby sa dobre naladili a... Potom sa uvidí. Keď Anna príde večer domov, čaká ju ťažký rozhovor s otcom - ten je totiž skalopevne rozhodnutý povedať všetko Danielovi!

Karin je takú nazlostená, že s Paľom rozflákali otcove auto, pretože vie, že ju za to riadne zvozí, si zlosť vybije na Viktorovi a Lenke - chystá sa totiž Lenke povedať pravdu...

Sledujte v pondelok, 15. januára, o 5.50!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Srdcová záležitosť - v piatok, 19. júla, o 20.30!
Sledujte celé epizody na