DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych: 65. epizóda

11. 01 2018 06:35 | www.tvdoma.sk
Druhý dych: 65. epizóda
Druhý dych: 65. epizóda Foto: TV Doma

Dušan opäť zachráni Annu - povie Danielovi, že Anna dieťatko čaká s ním, a tak Daniel v jej živote už nemá čo hľadať!

Cesta do pekla je dláždená dobrými úmyslami... Tak presne túto trpkú odvekú pravdu na vlastnej koží zrejme už onedlho zakúsi nič netušiaca Lenka, ktorá si vzala do hlavy, že sa zahrá na dohadzovačku a pomôže Karin a Paľovi dať sa dokopy. A tak má teraz Karin poriadny problém, pretože Paľo Lenke samozrejme okamžite uveril, že je doňho Karin totálne zbláznená, a začal Karin zahŕňať milostnými vyznaniami...

Nielen Mikuláš sa trápi, že Anna sa z preňho nepochopiteľných dôvodov rozhodla zrazu presťahovať do iného mesta, ďaleko od neho a svojho doterajšieho života, a začať odznova. Podobne nešťastný a bezradný je ale i Dušan, ktorému Diana na rovinu povie, že sa má na dôvody Anninho zvláštneho správania a plánovaného odchodu spýtať priamo Anny.

Keď sa Gitka od Mikuláša dozvie, že sa Anna sťahuje preč, neveriacky si povzdychne, že v takejto situácii sa skôr chystala vypekať na svadbu a rozhodne nečakala rozchod. A vzápätí šokovanému Mikulášovi prezradí, že je Anna tehotná - s tým, že to vie od Márie, a tá by si predsa niečo také nevymyslela. A keďže Mikuláš je presvedčený, že Anna odchádza preto, lebo ju Dušan podlo nechal, okamžite za ním zájde a všetko mu vykričí - aj s dôvetkom, ako veľmi ho sklamal. Dušan, ktorému sa v tej chvíli zrúti celý svet, však nemá veľa času spamätať sa, pretože si uvedomí, že nech už sa cíti akokoľvek prevalcovane, je tu niekto, kto sa cíti ešte o čosi horšie a bezradnejšie a pre koho musí ešte niečo veľmi dôležité urobiť - Anna. A tak zájde za ňou a zachráni ju pred Danielovými nástojčivými otázkami - povie mu totiž, že Anna dieťatko čaká s ním, a tak Daniel v jej živote už nemá čo hľadať!

Karin temer porazí, keď jej Lenka s Viktorom oznámia plány stráviť romantický víkend vo štvorici aj s Paľom. Napokon síce súhlasí, hoci zjavne naozaj nerada - no už o pár minút neskôr si odchytí Viktora a pritlačí naňho, aby celú akciu nejakým spôsobom odpískal, lebo už jej naozaj dochádza trpezlivosť! A Viktor veľmi dobre vie, čo všetko je v hre, ak ju to prestane baviť - jeho šťastie s Lenkou.

Hoci má Anna plnú hlavu vlastných problémov, nemôže si nevšimnúť, že nie je sama - a že sú ľudia, ktorí sú na tom dokonca ešte o čosi horšie, ako ona! Ako napríklad Diana, ktorej práve rozvodový právnik jej neverného manžela oznámil, že vymenil zámky na ich dome a že kým nebudú vysporiadané ich majetkovo-právne vzťahy, nebude môcť doň vstúpiť a dostať sa k svojim veciam. No keď Anna večer príde domov a začuje rozhorčený rozhovor svojho otca s Gitkou, v ktorom Mikuláš soptí, že má dcéru, ktorá je tehotná a zrazu ju nik nechce, znovu sa na ňu všetko zosype s azda ešte väčšou intenzitou...

Sledujte v piatok, 12. januára, o 5.40!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Posadnutá študentom - v piatok, 22. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na