DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych: 63. epizóda

09. 01 2018 06:20 | www.tvdoma.sk
Druhý dych: 63. epizóda
Druhý dych: 63. epizóda Foto: TV Doma

Viktorov úsudok je zastretý alkoholom a žiarlivosťou, a tak sa vrhne na Paľa a začne ho mlátiť - a dokonca mu pritom skrvaví nos!

Timeu zjavne neskutočne popudilo, že Šakal spochybnil jej lojálnosť voči nemu, a tak mu hnevlivo vyrozpráva, čo vlastne chcela dosiahnuť návštevou policajnej stanice a dá mu jednoznačne najavo, že nepatrí k ľuďom, čo sa nechajú ľahko zastrašiť.

Viktorov „skvelý" plán prísť za Lenkou aj s Karin a predostrieť jej nejakú nevinnú rozprávku o predošlej noci totálne vybuchne. Najmä preto, že tam prídu poriadne pod parou a natrafia na nemenej pripitých Paľa a Lenku, ktorí sa navzájom snažili utešiť vo svojom žiali. Samozrejme vo všetkej počestnosti, čo však alkoholom a žiarlivosťou zastretý Viktorov mozog akosi odmieta prijať, a tak sa na Paľa vrhne a začne ho mlátiť - a dokonca mu pritom skrvaví nos!

Anniným rozhodnutím nepovedať Danielovi o svojom tehotenstve je Diana poriadne zaskočená a zjavne s ním nesúhlasí - minimálne by podľa nej mal Anne pomôcť aspoň finančne - , hoci sama na Daniela nemá práve najlepší názor. No nech už sa jej priateľka rozhodne akokoľvek, je pripravená pomáhať jej zo všetkých síl, pretože vie, že to bude potrebovať. A je si absolútne istá, že jej pomôže i Dušan, ktorému to Anna chce povedať čo najskôr - no tá na rozdiel od Diany už vôbec nepochybuje o tom, že ju s Dušanom žiadna budúcnosť nečaká. Teda žiadna iná, ako čisto priateľská určite nie.

Jakub boj o Máriu a ich vzťah rozhodne nevzdáva. Práve naopak, robí všetko pre to, aby ju zbavil strachu z možného odhalenia ich lásky, a tiež predsudkov kvôli vekovému rozdielu, ktorý medzi nimi je a ktorý ju zjavne frustruje, hoci jemu absolútne neprekáža. Máriinu dobrú náladu nanešťastie krátko nato pokazí nová sestrička Ivanka, ktorá príde do služby neskoro a v otrasnej bojovej nálade, takže si hneď „výchovne" vbehnú do vlasov... Našťastie ju to však pomerne rýchlo prejde a Márii sa ospravedlní s tým, že ju vytočil expriateľ. Nuž a krátko nato sa Ivanka s plačom vyžaluje Jakubovi - a keď sa jej uľaví, najprv mu zloží poklonu, že by raz chcela mať dieťa s mužom ako on... A potom ho dokonca pozve večer do kina! Čo ale on elegantne odmietne so slovami, že večer bude tráviť v spoločnosti svojej priateľky.

Lenka napokon uverí znôške nezmyslov, ktoré jej naservíruje Karin - že s Viktorom nič nemala a nahá mu pózovala len preto, aby sa Paľo konečne vzchopil a niečo podnikol, lebo je vraj totálne nemožný a na žiadne jej náznaky nereaguje -, a zjavne jej odľahne.

Anna sa odmieta nechať Dianou vmanipulovať do vzťahu s Dušanom, ktorým by hrala na istotu - je rozhodnutá radšej opustiť mesto a začať niekde inde úplne odznova, aj so svojím dieťatkom!

Sledujte v stredu, 10. januára, o 5.40!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy - vo štvrtok, 21. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na