DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych: 58. epizóda

02. 01 2018 06:25 | www.tvdoma.sk
Druhý dych: 58. epizóda
Druhý dych: 58. epizóda Foto: TV Doma

Anna si uvedomí, že tehotenstvo u nej vôbec nie je také nepravdepodobné, ako by sa mohlo na prvé počutie zdať...

Andreino otravné predstieranie obetavej a chápavej partnerky dostane menšie trhliny, keď sa z Daniela okúsi vymámiť, prečo vyzerá tak utrápene - a zistí, že je to preto, lebo Barborka u môže ísť domov z nemocnice, ale nechce, kvôli nej! No napokon znovu, ako už toľkokrát predtým, dokáže celú situáciu obrátiť vo svoj prospech... A Daniel, prešťastný, že sa Barborka predsa len rozhodla sama od seba vrátiť, jej opäť raz naletí.

Viktor a Lenka si po dlhom odlúčení naplno vychutnávajú jeden druhého. Neplánovaný škrt cez rozpočet im urobí telefonát od Paľa, ktorý ich už netrpezlivo čaká v bare - spolu so svojou potenciálnou priateľkou Karin. Netrvá dlho a ukáže sa, že toto stretnutie vôbec nebolo dobrý nápad - niekoľkými tequilami potužená Karin sa správa absolútne nevhodne a neustále na Viktora veľavýznamne gúľa očami a hádže dvojzmyselné poznámky o úžasne zábavnej včerajšej noci... Viktorovi je absolútne jasné, že je preňho a jeho šťastie s Lenkou veľkou hrozbou.

Na Dianin návrh pripraví Anna pre Dušana skvelú večeru - vraj na oslavu výročia ich úteku -, aby samu poďakovala za jeho nekonečnú trpezlivosť a za všetko, čo pre ňu urobil, odkedy sa poznajú. Posmelený jej slovami a správaním sa preto zamilovaný Dušan osmelí a nežne ju pobozká - a ona jeho bozky opätuje! Keď sa už zdá, že to medzi nimi možno zájde i ďalej, Anne zrazu príde veľmi zle a musí utekať do kúpeľne... Keď jej príde nevoľno i na druhý deň v škole a riaditeľka Poláková sa jej spýta, či náhodou nie je tehotná, aby prípadne v dostatočnom predstihu mohla zabezpečiť jej zastupovanie, Anna si zrazu uvedomí, že to vôbec nie je také nepravdepodobné, ako by sa mohlo na prvé počutie zdať...

Lenka sa počas varenia s Andreou nič zlé netušiac „prekecne" o Danielových plánoch predať zdedené pozemky - a Andrea, ktorá má na problémy akéhokoľvek druhu nos, okamžite zavetrí niečo dôležité, o čom sa bezpodmienečne musí dozvedieť viac! No teraz sa musí naplno venovať predstieraniu, aká je pre Barborku, ktorá sa práve vrátila z nemocnice, ideálna druhá matka a pre jej otca ideálna partnerka. A zdá sa, že sa jej to úspešne darí - Lenka i Daniel sú z jej nového ja uveličení, dokonca i Barborka ju toleruje... Len Viktorovi sa z nej stále rovnako, ak nie viac, dvíha žalúdok! Keď za Danielom príde Lukáš, aby mu vyhovoril predaj pozemkov len kvôli záchrane firmy, Andrea zrazu pochopí, odkiaľ vietor fúka!

Policajný vyšetrovateľ Rábek sa rozhodne opätovne otvoriť všetky prípady, ktoré súvisia s Teodorom a nedávnymi útokmi naňho. Jeho skorumpovaný kolega, ktorý je kúpený mafiou, sa ho márne snaží od toho odhovoriť...

Sledujte v stredu, 3. januára, o 5.45!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Posadnutá študentom - v piatok, 22. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na