DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych: 57. epizóda

01. 01 2018 06:20 | www.tvdoma.sk
Druhý dych: 57. epizóda
Druhý dych: 57. epizóda Foto: TV Doma

Viktor začne znovu veriť v budúcnosť vzťahu s Lenkou a plánovať - keďže verí, že po predaji dedičstva bude „v balíku"!

Mária je nadšená z neprehliadnuteľných pokrokov, ktoré Barborka vďaka Anne urobila a plánuje ju prepustiť domov. Jakub má ale iný názor - rád by si malú pacientku ešte nechal v nemocnici, kým sa úplne nevyrovná so situáciou, ktorá teraz vládne u nej doma, konkrétne so vzťahom jej otca a Andrey. Keď ale Jakub v tejto veci osloví Daniela, ten sa toho chopí z nesprávneho konca - Barborke totiž jedným dychom povie nielen to, že ju chce už mať doma a druhým, že s nimi Andrea ostane bývať natrvalo!

Po prehýrenej noci čaká Viktora pekelne nepríjemné ráno. Nielenže má totiž príšernú opicu, ale navyše si vôbec nepamätá, že - a prečo vlastne - Paľovu potenciálnu novú priateľku Karin maľoval úplne nahú... A okrem toho ho z postele vytiahne podráždený Daniel, ktorý mu vzápätí oznámi, že sa chystá predať pozemky, ktoré im zanechal otec - presne tie isté, ktoré jeho brat vytrvalo odmietal predať, keď mal on sám finančné suchoty...!

Dnešný deň sa rozhodne nezačal najlepšie ani pre Lauru a Lukáša, ktorých vo firme navštívi mladý ambiciózny právnik, ktorý vraj zastupuje malých veriteľov v kauze vymáhania podlžností Danarchu! A to ich ešte poobede čaká ďalšia Jóbova zvesť - Daniel im totiž prezradí, že odmietol Timeinu ponuku a že chýbajúce peniaze chce získať predajom rodinných pozemkov. Ibaže vzhľadom na to, že sa zadlženosť ich firmy neskutočne zvýšila, reálnejšie teraz vyzerá možnosť, že pôjdu do konkurzu...

Gitka a Mikuláš konečne žijú spolu pod jednou strechou, dokonca i spia v jednej izbe a posteli... Len k fyzickému zblíženiu sa zatiaľ ani jeden z nich neodhodlal, čo medzi nimi vyvoláva zvláštne napätie a pocit frustrácie. Kým Gitke sa poradiť a vliať jej novú nádej pokúša Ilona, Mikulášovi zase robí tú istú službu Milan.

Keď sa Lenka konečne vráti domov z nakrúcania, Viktorovi veľmi odľahne a začne znovu veriť v budúcnosť ich vzťahu. Dokonca začne plánovať ich život vo vlastnom dome, keďže verí, že po predaji dedičstva bude „v balíku"! Na jeho veľkú smolu má ale Daniel plán B, o ktorom mu nepovedal - pri záchrane svojej firmy totiž počíta aj s jeho peniazmi!

Malá Barborka sa po rozhovore s Annou rozhodne vrátiť domov, aby jej ockovi nebolo za ňou tak veľmi smutno. Prosí však Annu, aby jej sľúbila, že tam za ňou bude pravidelne chodiť - len tak sa vraj bude oveľa lepšie liečiť...

Sledujte v utorok, 2. januára, o 5.40!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Posadnutá študentom - v piatok, 22. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na