DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Druhý dych: 55. epizóda

21. 12 2017 06:25 | www.tvdoma.sk
Druhý dych: 55. epizóda
Druhý dych: 55. epizóda Foto: TV Doma

Daniel sa rozhodne vyhľadať Annu a poďakovať jej. Pri tej príležitosti jej znovu vyzná lásku - no tentoraz narazí na granit!

Keď sa Teodor bez váhania vrhne pred Timeu, aby ju ochránil pred vražednou guľkou, ktorú na ňu vypálil pomstychtivý Tibor, šokovaná Timea pri pohľade na krv, ktorá sa začne rinúť z jeho rany na ramene - našťastie ide len o škrabnutie, ktoré nepoškodilo kosť ani žiadne nervy, po prvý raz dá najavo, ako veľmi jej na ňom záleží, hoci sa ho dosiaľ snažila presvedčiť o opaku. Po mnohých rokoch ho totiž neosloví menom, ale povie mu otec, Pretože ním naozaj je!

Klaudia sa ako levica snaží vybojovať pre Milana novú pracovnú príležitosť - netušiac, že ju zahanbený manžel nepozorovane počúva spoza dverí. No namiesto toho, aby bol dojatý či príjemne prekvapený, zúri - a svoju zlosť si vybije na Klaudii. Rozhnevaný odíde z domu a celú noc sa neukáže! Na druhý deň je však ako vymenený... Prizná si chybu a manželke sa ospravedlní a poďakuje.

Zdá sa, že Danielovo rozhodnutie povedať Timei na rovinu všetko o neutešenej situácii, v ktorej sa jeho firma práve teraz nachádza, mladá podnikateľka veľmi kvituje. A nielen to - dokonca sa Danielovi ponúkne, že nahradí investora, ktorého práve vyšetruje polícia a zachráni tak reputáciu nielen firmy, ale i samotného Daniela.

Na scénu sa opäť vracia policajný vyšetrovateľ Rábek, ktorý príde položiť pár otázok Timei a Teodorovi - dostal sa k nemu totiž záznam z podzemných garáží, na ktorom jasne vidno, ako Teodor zachránil Timei život pred guľkou neznámeho strelca! Odpovede na to, prečo Teodor streľbu nenahlásil a prečo je to v krátkom čase už po druhý raz, čo ho niekto postrelil, sa však nedočká, a tak sa rozhodne si naňho trošku viac posvietiť...

Keď Daniel uvidí, ako neuveriteľne rýchlo sa od Anninho príchodu Barborka zotavuje a jeho dcérka s ním konečne opäť začne komunikovať, rozhodne sa vyhľadať Annu a poďakovať jej. Pri tej príležitosti jej tiež znovu vyzná lásku, no tentoraz narazí na granit! Anna mu totiž dá veľmi jasne najavo, že akékoľvek vysvetľovanie problému menom Andrea je úplne zbytočné, pretože hoci pre Barborku tu bude vždy, preňho už nikdy!

Šakalovi muži našli a poriadne zmastili odpadlíka Tibora - a následne ho dovliekli priamo pred Šakala, ktorý rozhodne o jeho ďalšom osude. V Danielovej vile sa v rovnakom čase tiež istým spôsobom schyľuje k dráme, hoci úplne iného charakteru - Viktor sa totiž rozhodne vyhodiť odtiaľ Andreu, ktorá mu neskutočne pije krv a ktorou z duše pohŕda! Ibaže sa mu to nepodarí, pretože mu plány skríži Daniel, ktorý sa s ním kvôli Andrei tvrdo poháda, a tak napokon opäť triumfuje zmija Andrea...

Všetkým tým nekončiacim trápením unavená Anna sa napokon rozhodne urobiť za minulosťou hrubú čiaru a začať nový život - po Dušanovom boku...

Sledujte v piatok, 22. decembra, o 5.40!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Posadnutá študentom - v piatok, 22. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na