DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Herečka Lenka Šoóšová: Čaká ju smrť!

04. 06 2014 12:35 | Narcis
Druhý dych, Jana Lieskovská, Lenka Šoóšová
Druhý dych, Jana Lieskovská, Lenka Šoóšová

Chytí "druhý dych"?

Druhý dych je romantický príbeh, v ktorom divákov vtiahnu do deja silné príbehy o strate manželky a matky, o hľadaní šťastia a novej lásky. Okrem známych hercov si v ňom zahrala aj naša markizáčka Lenka Šoóšová, ktorá stihla nakrútiť svoje časti ešte pred narodením jej synčeka Riška a na pľaci nám prezradila, že jej vzťah s partnerom Richardom je stále plný romantiky.

Pozrite si aj: Lenka Šoóšová zažila najväčší trapas v kariére


Lenka si zahrala manželku úspešného architekta. Hneď v úvode seriálu ju však dostihla smrť, v dôsledku čoho jej seriálová rodina prežila veľkú stratu a musela hľadať spôsob, ako toto chýbajúce miesto vo svojom živote zaplniť. Lenku musela v citovom živote nahradiť iná žena, ktorá sa na Lenku nápadne podobá...

 

Samozrejme, že v súkromí počas nakrúcania Lenka prežívala - a stále prežíva - jedno z najkrajších a najšťastnejších období. V tom čase ju namiesto strát naopak čakal prírastok do rodiny. Dnes je z malého Riška veselý chalan, ktorý robí svojim rodičom obrovskú radosť.

Lenka Šoóšová, syn Riško
 
Každá žena chce byť krásna a prísť na to, čo ju robí krásnou, chce občas aj kúsok odvahy! Trendy chcú byť aj naše moderátorky, a preto sme štyrom z nich umožnili, aby sa prevtelili do viacerých podôb. Aj ony totiž na chvíľku zatúžili po zmene a v parochňovom štúdiu sa poriadne vyšantili! Toto je napríklad 5 podôb Lenky Šoóšovej. Lenka Šoóšová: Čo to zase vyvádzala...?!Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sila ženy - vo štvrtok, 21. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na